Антоніна просить допомоги на своє лікування

Антоніна просить допомоги на своє лікування

Жінка саме бореться із онкологією.

Артистка–вокалістка Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» Антоніна Бригінець зважилась просити допомоги на своє лікування у незнайомих людей, адже навіть підтримки друзів і колег вже не вистачає.

«Ще рік тому нічого не говорило про наявність у мене страшної хвороби. Я грала головні ролі на сцені, випускала прем’єрні  вистави, брала участь у фестивалях та їздила на гастролі разом з колегами. В травні цього року я захворіла. В день вистави я потрапила до лікарні, де у мене виявили скопичення рідини в легені. Впродовж місяця мені не могли поставити діагноз. І зрештою в червні  повідомили, що у мене онкологічне захворювання 4 стадії, точний діагноз - аденокарцинома правої легені з метастазами», - розповідає жінка.

Перші 5 курсів хіміотерапії не спрацювали, лікування не подіяло. Тому родина вирішила змінити не лише лікування, але і лікарню. Приватна клініка в Україні терміново призначила новітнє лікування таргетну терапію.

Сьогодні висловлюємо слова вдячності усім , хто за цей короткий час підтримав актрису "Берегині" Антоніну Бригінець в...

Опубліковано Київський академічний театр Українського фольклору "Берегиня" Субота, 6 листопада 2021 р.

«Місяць лікування коштує 68 тисяч грн. За прогнозами лікарів клініки такий вид лікування має тривати багато часу. До збирання коштів долучились мої колеги з театру. Ми змогли зібрати гроші на перший місяць лікування і продовжуємо робити це й дотепер. Я звертаюсь до вас з проханням, у разі можливості, підтримати мене в моєму прагненні вилікуватись. Я мрію побачити, як виросте моя донька, хочу повернутись на сцену, щоб дарувати людям радість від спілкування з театром, хочу продовжити співати», - каже Антоніна і просить про допомогу.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5167 4900 6621 2409 Бригінець Антоніна

Повʼязані теми:

Наступна публікація