Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лише народився – і знову боротьба за життя. Батьки 2-місячного Артемка благають про допомогу синові

Операція коштує понад 45 тисяч євро.

Двомісячний Артемко із Хмельниччини зовні цілком здоровий малюк. Про патологію головного мозку сина його мама дізналася ще під час вагітності. До останнього сподівалася, що це помилка. Та коли малюк народився – діагноз підтвердився.

"Він почав агукати, піднімає голівку, тобто в нього є всі шанси стати здоровою дитиною. Просто треба йому допомогти", – говорить мама хлопчика Ілона Багінська.

"Досить рідкісна патологія головного мозку. У нього є такий клубочок, ми не знаємо, скільки там судин, але переплітаються артерія та вена і через це – неправильний кровообіг", – каже батько дитини Максим Георгієв.

"Це як бомба, розумієте, судина в будь-який момент може лопнути, може бути крововилив у дитини", – розповідає мама Ілона Багінська.

Щоб робити такі операції, в Україні є і досвід, і руки. Але немає інструментів та спеціальної реанімації для малюків. У випадку Артема, однак, є ще один нюанс – українські лікарі не готові оперувати двомісячну дитину, бо ризик надто високий. Медики пропонують почекати хоча б півроку. Але не заперечують, що зволікання теж може коштувати Артему життя.

"У нас немає таких інструментів у наявності, бо нас не фінансує держава. Природно, що батьки хочуть його врятувати. Шукають ті варіанти, що повинні робити батьки. І вони роблять правильно", – говорить директор науково-практичного центру ендоваскулярної нейрорентгенохірургії Дмитро Щеглов.

Батьки Артема знайшли клініку в столиці Іспанії Мадриді. Ціна операції – понад 45 тисяч євро.

"Я військовослужбовець, дружина зараз у декреті. Ми не зможемо такі гроші зібрати. І проблема в тому, що якщо можна було б почекати, а тут чекати не можна, тут треба вже зараз робити", – каже батько хлопчика Максим Георгієв.

"У нас немає змоги, позаяк дуже великий рахунок нам виставили – 45 тисяч євро. У нас таких грошей немає. Дуже хочемо врятувати нашу дитинку", – говорить мама хлопчика Ілона Багінська.

Батьки Артема самотужки назбирали близько 10 тисяч євро. Цих грошей вистачить лише, щоб пройти обстеження за кордоном. Тим часом іспанські медики просять приїхати маленького пацієнта якнайшвидше.

Допомогти на лікування маленького Артема можна на картку в "ПриватБанку" №5168757312341623 на ім'я батька хлопчика Максима Миколайовича Георгієва. Тел. (067) 449-14-80.

Олена Кузнєцова

Відео Двомісячний Артем Георгієв із Хмельниччини потребує допомоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції