Бійцю Василю Гуменюку необхідна допомога

Бійцю Василю Гуменюку необхідна допомога

Від цифр необхідних на його лікування ніяковіли найдосвідченіші волонтери

Дивом вижив у смертельній ДТП, де загинули 12-ть нацгвардійців. Після травми ока на Майдані, Василю Гуменюку неймовірно щастило в боях у зоні АТО. Він був одним із трьох уцілілих у дебальцівській засідці. Покаліченим став у дорозі на військову службу після ротації.

Нині після трьох місяців лікування, його одужання - непевне. Складна травма черепа не дає медикам провести реабілітацію переламаних ніг, родина бійця з-під Вінниці шукає допомогу.

Переломи обох гомілок, щелепи, ребер і найскладніший перелом черепа. Від цифр необхідних на його лікування ніяковіли найдосвідченіші волонтери.

"150 тис обійшлося ноги полікувати, а ще голова", - розповідає боєць.

Натепер операції з лікування ніг оплачені й уже позаду. Найскладнішою і поки що невирішеною виявилася травма голови. У бійця з'явилися напади епілепсії, судоми, заїкання.

Медики досі розгублені, як провести реабілітацію ніг, які гояться й одночасно лікувати травму голови. Родина шукає фахівців чи лікування за кордоном, бо самотужки визнають - безпорадні. У батька Василя онкологія, мати пенсіонерка.

Через місяць Василь Гуменюк святкуватиме свої 33 роки. Наразі його лікування зайшло у своєрідну безвихідь. І до дня народження найкращим подарунком Василю міг би стати той унікальний рецепт,який допоможе стати йому на ноги.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7572 8665 7913

Гуменюк Валентина Миколаївна

Родина бійця з-під Вінниці шукає допомогу

Родина бійця з-під Вінниці шукає допомогу

Повʼязані теми:

Наступна публікація