Допоможіть 2-річній Даринці з Луганщини вилікуватись від страшної хвороби

Через різке погіршення здоров'я дівчинка нині у реанімації.

Термінової допомоги потребує дворічна Даринка П'янікова. Дівчинка страждає від рідкісного захворювання, від якого в 5 років помер її старший братик, повідомляє ТСН.

Страшний діагноз – метахроматична лейкодистрофія - руйнує мозок дитини. З кожним днем, каже мама, стан доньки погіршується. В столичному інституті акушерства та гінекології Дарину намагаються підтримувати медикаментозно. Від постійного прийому гормонів дитина стрімко набирає вагу, втрачає навички та майже не ходить.

Єдиний шанс на порятунок – пересадка кісткового мозку за кордоном. Допомогти дівчинці зголосилися медики в Білорусі. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Вартість операції – 150 тисяч доларів. Така сума для родини П'янікових не підйомна. Переїхавши з окупованої Луганщини, вони живуть у друзів. Ані стабільного доходу, ані роботи – наразі не мають.

На цю мить через різке погіршення стану здоров'я дівчинку перевели до реанімації. Тож зараз родина, як ніколи, потребує підтримки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5167 9855 6025 0508

П'яніков Артем В'ячеславович (батько)

Дворічна Даринка П’янікова потребує термінової допомоги в боротьбі з страшною недугою

Дівчинка страждає від рідкісного захворювання, від якого в 5 років помер її старший братик. Страшний діагноз – метахроматична лейкодистрофія, що руйнує мозок дитини. Від постійного прийому гормонів дитина стрімко набирає вагу, втрачає навички та майже не ходить. Єдиний порятунок, кажуть медики– пересадка кісткового мозку.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: