Допоможіть 2-річній Даринці з Луганщини вилікуватись від страшної хвороби

Через різке погіршення здоров'я дівчинка нині у реанімації.

Термінової допомоги потребує дворічна Даринка П'янікова. Дівчинка страждає від рідкісного захворювання, від якого в 5 років помер її старший братик, повідомляє ТСН.

Страшний діагноз – метахроматична лейкодистрофія - руйнує мозок дитини. З кожним днем, каже мама, стан доньки погіршується. В столичному інституті акушерства та гінекології Дарину намагаються підтримувати медикаментозно. Від постійного прийому гормонів дитина стрімко набирає вагу, втрачає навички та майже не ходить.

Єдиний шанс на порятунок – пересадка кісткового мозку за кордоном. Допомогти дівчинці зголосилися медики в Білорусі. Квитки ж на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Вартість операції – 150 тисяч доларів. Така сума для родини П'янікових не підйомна. Переїхавши з окупованої Луганщини, вони живуть у друзів. Ані стабільного доходу, ані роботи – наразі не мають.

На цю мить через різке погіршення стану здоров'я дівчинку перевели до реанімації. Тож зараз родина, як ніколи, потребує підтримки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5167 9855 6025 0508

П'яніков Артем В'ячеславович (батько)

ВідеоДворічна Даринка П’янікова потребує термінової допомоги в боротьбі з страшною недугою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: