Допоможіть Ірині потрапити на лікування в Німеччину

Жінку вже чекають, проте у родини не вистачає коштів.

Ткач Ірина просить небайдужих людей допомогти врятувати їй життя, яке залежить від великої суми коштів. Її діагноз - пухлина основи черепа великих розмірів, жінку готові рятувати в Німеччині.

«Пухлина за пару місяців збільшилася ще на сім міліметрів і тепер вже сягає п’ять із половиною сантиметрів. Мені мали робити операцію, але через перенесений інсульту і збільшення пухлини з негативною динамикою, операція стала неможлива. Консіліумом лікарів було прийняте єдине рішення, котре зможе врятувати мені життя, це протонна терапія, такий апарат є в Німеччині. В клініці на мене вже чекають», - розповідає Ірина.

МОЗ розглянуло випадок Ірини, погодилось профінансувати операцію і поставило жінку в чергу. Проте через агресивність хвороби, дочекатися своєї черги Ірина може не встигнути. Тому родина шукає кошти на потрібне лікування самостійно.

«Зі зростанням пухлини додалися ще й  дуже неприємні симптоми. Якщо курс протонної терапії не провести найближчим часом, а він складає 56 днів, переривати не можна, я швидко загину. Це лікування - єдина моя надія... на життя. Я практично без лікування, приймаю гормони, щоб стримувати зростання пухлини, симптоматичну терапію, на які витрачаємо з чоловіком наші мізерні пенсії. Допоможіть, будь, ласка,  нам в цій біді", - просить Ірина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 1856 1003 0618

Ткач Олександр Миколайович

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація