Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Кирилку здолати наслідки невдалої операції

Дитини потрібна посилена реабілітація

В Запорізькій області живе 8-річний Максименко Кирила, який  народився з міждисковою хребетною грижею, яку йому прооперували вже на першому місяці  життя. І це дало можливість дитині розвиватись надалі як всі його однолітки.

«Але в 3 роки нас направили в Запоріжжя на обстеження, де у нас виявили окрім грижі ще й пухлину. Після цього нас направили до Києва. У Києві нам зробили операцію з видалення грижі і пухлини, при цій операції був зачеплений нерв, який відповідає за мочовик, кишечник, ноги. Тож синок у 8 років досі у підгузках і пересуватися погано», - розповідає мама хлопчика.

Для поліпшення стану дитини проводилась ще дві операції на обидві ніжки, адже малюк зовсім не ходив. А далі була ще операція на хребті по звільненню нервів, але результатів немає.

«Кирилко дуже активний, доброзичливий, добре вчитися, дуже розвинута дитина. Ми сподіваємося на реабілітацію, бо нам дали надію, що синочок мій зніме підгузок і почне бігати. Але зібрати суму у мене немає можливості так як реабілітація та проживання дуже дорого 23.000 тис.гривень», - каже мама Кирила і просить фінансової підтримки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168-7573-4502-5631 Максименко Сніжана

Залиште свій коментар

Вибір редакції