Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Карині встати на ніжки

Допоможіть Карині встати на ніжки

Дівчинці потрібно продовжувати лікування, на яке не вистачає коштів.

У Карини Кузнєцової з Кривого Рогу внутрішня відкрита змішана гідроцефалія, природжений гіпотиреоз, вроджений двосторонній вивих тазостегнових суглобів, ЗПМР, лактозна недостатність, глютенова ентеропатія, м'язова гіпотонія.

Мама дівчинки розповідає, що Карина - її перша і пізня дитина. Вже в пологовому будинку дівчинці поставили діагноз - вроджений вивих кульшових суглобів. З цим діагнозом виписали додому. На сьомий день зателефонували з генетичного центру і повідомили про вроджену ваду щитовидної залози (гіпоплазія), яка відповідає за функцію всіх органів.

Карині дали групу інвалідності і призначили довічну гормонотерапію. На 18 день, в ході обстеження, виявили ураження центральної нервової системи та розширення всіх шлуночків головного мозку.

Мама з Кариною об'їздили всю Україну, щоб отримати дієве лікування. І вже досягли перших успіхів.

"Я помiчаю як добре окрiпли її колiнця, якщо ранiше вона їх згинала, коли я намагалась поставити її, то зараз набагато лiпше. Що стосуется її кiсток, то процес руйнування трохи зупинився. На жаль 15-годиннi операцiї залишили свiй слід на загальному станi дитини. Карина досі не може говорити, добре сидiти і рухатися", - розповідає мама дівчинки.

Мама дівчинки хоче зробити все можливе, щоб Каринка зробила свої перші кроки, навчилася сидіти, жувати, навчилася робити все, що роблять повноцінні дітки. "Ми дуже сподіваємося на вашу чуйність і будемо щиро вдячні навіть найменшій допомозі від кожного з вас!", - пише вона.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк
номер картки 5168 7572 3315 8288
Одержувач - Кузнєцова Ганна Анатоліївна

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції