Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть почати ходити Дані

Хлопчику потрібна дорога і тривала реабілітація.

Данило народився з вагою 900 грам. У перші дні життя були поставлені діагнози: гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, двосторонній внутрішньошлуночковий крововилив 3 ступеня з вентрікулодилятацією 3 стадії, субепіндемальное крововилив зліва, анемія 3 стадії, сепсис: гнійний менінгіт, вентрикуліт, пневмонія. Набряк зовнішніх статевих органів і надлобковій області.

Лікарі не давали гарантій, що Даня житиме. Втім, хлопчик боровся, але з кожним прожитим місяцем діагнози додавалися. У три місяці - ретинопатія (сліпота правого ока) недоношених 5 стадії. У чотири місяці - наростаюча гідроцефалія. В п'ять - судомний синдром.

"В 1 рік і чотири місяці проведена перша операція в інституті нейрохірургії з приводу прогресуючої гідроцефалії. Даня почав робити свої перші радісні кроки успіху (посміхатися, сміятися, реагувати на зовнішній світ і проявляти інтерес до звуків). Не дивлячись на прогнози лікарів, що Даня буде рослиною ми почали відновлювальне лікування. У лютому 2014 була проведена друга операція", - каже мама хлопчика.

Лікарями було рекомендовано інтенсивна реабілітація для того, щоб Даня міг сидіти і самостійно ходити. Потрібно проходити 3-4 курси лікування на рік. 

"Для самотньої мами здійснити мрію для сина самостійно не можливо. Тому звертаюся за допомогою до чуйних людей допомогти моєму синові Дані встати на ніжки", - каже мама.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

номер картки 5168 7556 3160 8375

Кладенко Наталія Анатоліївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції