Допоможіть урятувати 17-річну Ганну з Дніпропетровська!

Дата публікації
Допоможіть урятувати 17-річну Ганну з Дніпропетровська!

Молода дівчина з Дніпропетровська потребує допомоги / ТСН.ua

Мова йде про порятунок життя молодої дівчини.

Про біду родина 17-річної Ганни Тесленко дізналася в середині літа минулого року. Лікарі в Дніпропетровську довго не могли впоратися з діагностикою проблем зі здоров'ям дівчини.

Врешті крапки над "і" розставило обстеження в Києві. У Ганни виявили мієлодиспластичний синдром – проблему, що протягом кількох місяців (інколи років) призводить до лейкозу.

Медики гарантують успіх лікування лише за умови пересадки кісткового мозку. Проблема полягає в тому, що ані батьки, ані рідна сестра Ганни не можуть стати донорами за медичними показниками.

Україна ж не має доступу до міжнародного банку донорів. Відтак лікування можливе лише ща кордоном.

А отже, воно потребуватиме шалених коштів. Німецькі клініки готові взятися за порятунок українки, однак тамтешні послуги коштуватимуть близько € 200 тисяч.

У пошуках більш доступних варіантів родина Тесленків звернулася до російських медиків. Однак усі запити клініки Москви просто проігнорували.

Де б не відбулася зрештою операція, вона не обійдеться дніпропетровській родині дешевше, ніж € 100 тисяч. Тому кошти потрібно збирати вже зараз, одночасно шукаючи майбутні клініку та донора.

Батьки дівчинки дуже покладаються на чуйність і допомогу українців. "Будь-ласка, не залишайтеся байдужими", - просять вони.

Для допомоги Ганні відкрито спеціальний рахунок у Приватбанку. Тому будь-яку суму можна переказати, навіть не виходячи з дому – через інтернет-сервіс "Приват24". Номер картки 5168 7572 5276 3984. Отримувач – батько дитини Анатолій Петрович Тесленко.

Наступна публікація