Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Олега

Чоловіку потрібне лікування закордоном

Казаку Олегу доводиться знову боротися за своє життя з раком крові. Діагноз рецедив гострого мієломонобластного лейкозу, який потребує кількох курсів хіміотерапії з подальшою пересадкою кісткового мозку за кордоном, поставили після дворічного лікування.

"Перший раз хворобу у Олега виявили 03.10,2014 р. За цей час Олег бував дома кілька разів, по декілька днів. Майже місяць курс хімії і менше тижня дома. Аналізи з часом покращувались, Олег почав одужувати. Але за літо у Олега 2 рази була ангіна і в серпні запалення легенів. Днів 10 кололи і капали. В кінці вересня їздили на перевірку в Черкаси - все в нормі. А на початку грудня – рецедив", - розповідає дружина чоловіка.

Лікарі констатують, що потрібна пересадка кісткового мозку, її можуть провести закордоном, але потрібні сотні тисяч доларів.

"На даний час він проходить важкий курс хіміотерапії в Черкаському онкодиспансері. За прогнозами лікарів потрібно буде пройти ще такий самий курс хіміотерапії і потім готуватись до операції. Часу на збір коштів дуже мало", - каже дружина і благає небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанку 4731185611683282

Казаку Ірина Миколаївна

https://vk.com/club135130293

Залиште свій коментар

Вибір редакції