Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дороге лікування може подарувати життя Сергію

На перший етап лікування потрібно 500 000 грн

У Ляшка Сергія у грудні 2017 року виявили тромбоз верхньої яремної вени і тромбоемболію легеневої артерії. Лікування дало тимчасовий результат, тоді лікарі запідозрили онкологію і, на жаль, не помилились.

«До літа стан погіршився: Сергій сильно схуд, турбувала слабкість, задишка, збільшилися шийні лімфовузли. Звернувшись на початку серпня 2018 року спочатку в Чернігівський онкодиспансер, а потім до Київського національного інституту раку, діагноз змогли отримати тільки через два місяці, так як пухлина виявилася важкою для діагностики. Підсумок - аденокарцинома легенів 4 ст. з метастазами в лімфовузли шиї і середостіння, метастази в кістки хребта», - розповідають рідні Сергія.

Спершу лікарі запевнили, що пухлина агресивна і неоперабельна. Були зроблені два курси хіміотерапії, і додаткові дослідження біоматеріалу, взятого з лімфовузлів, які показали, що шанс на порятунок таки є.

«Виявилося, що в клітинах пухлини виявлений певний ген, який робить цю пухлину чутливою ​​до таргентної терапії. А це значить - роки життя, можливість тримати пухлину під контролем, поліпшення самопочуття, здатність працювати і вести повноцінний спосіб життя. Вартість лікування цим препаратом - 42 000 гривень на місяць. Лікування тривале, приймати препарат необхідно постійно, не менше року, тобто на перший етап лікування потрібно 500 000 грн. Для сім'ї переселенця з Донбасу це непосильна ноша, працює в сім'ї зараз тільки дружина Сергія. Для всіх нас немає нічого дорожчого за життя рідної людини, але бувають ситуації, коли без допомоги небайдужих людей обійтися неможливо. Молодий чоловік, батько шестирічної дівчинки просить всіх небайдужих людей допомогти йому в боротьбі з хворобою», - кажуть рідні Сергія.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 4149 4996 4985 7099
Ляшко Сергій Володимирович

Залиште свій коментар

Вибір редакції