Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дороге лікування може зберегти життя Сергію

Родина чоловіка просить про посильну допомогу.

2016 року Луценку Сергію зробили операцію на спині, гістологія прийшла з результатом - злоякісна меланома. Відтоді триває боротьба з хворобою. 

«Цього року погіршився стан мого чоловіка, у Сергія з'явилися метастази в надключичних, підключичних, пахвових і ретропекторальних лімфовузлах, була проведена операція в Національному Інституті Раку з їх видалення, після операції потрібне подальше лікування. У разі метастаз меланоми єдиним засобом, який дає надію на продовження терміну життя є препарат, вартість одного вливання становить понад 130 000 грн», - розповідає дружина Сергія.

На повний курс впродовж року потрібно колосальна сума у два мільйони, які не посильні для родини. До того ж онкологічне захворювання має і дружина Сергія.  

«Ми не є мільйонерами і не в змозі оплатити повний курс лікування, а мені дуже хочеться, щоб жив батько моїх дітей. І я розумію, що зараз вперше в житті готова стати на коліна і просити про допомогу. Благаю Вас, допоможіть. Сергій намагається нікому не говорити про свою проблему, йому соромно просити про допомогу, а я не бачу іншого виходу, і не хочу миритися з поганим результатом, тільки одужання», - розповідає дружина Сергія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 2616 8111

Луценко Наталія

Залиште свій коментар

Вибір редакції