Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Друзі і рідні благають врятувати життя Сергія

Молодому чоловіку потрібна трансплантація печінки

Важкохворий 31-річний Сергій Зозуля із с. Іванів (Калинівський район, Вінницька область) потребує термінової допомоги. Діагноз - цироз печінки спричинений хворобою Вільсона-Коновалова. Стан здоров’я молодого хлопця погіршується з кожним днем. Він потребує термінової трансплантації печінки за кордоном.

Погіршення самопочуття Сергій відчув ще восени 2017 року. Тоді після чергового робочого дня він почав скаржитися на біль у боці та нудоту. Відтоді Сергій проходив довготривалу поетапну діагностику. І лише 23 квітня 2018 року лікарі приголомшили діагнозом – цироз печінки.

«Це був дуже страшний день для нас. Сергій тривалий час проходив діагностику і ми зовсім не очікували такого. Була надія, що все буде добре, але, на жаль, так не сталось», - згадує мама молодого чоловіка.

Шокуючим є той факт, що у 2002 році сім’я уже втратила старшу доньку Галину від цієї ж недуги. Тоді у 21-річному віці Галина раптово пішла з життя.

Термінова трансплантація печінки – це єдиний шанс для життя Сергія.  Трансплантація можлива тільки за кордоном від трупного донора. Орієнтовна вартість такого лікування складає 135 000 $.

«Я знаю, що таке втратити дитину. Я не бажаю такого горя нікому на цьому світі! Допоможіть нам врятувати єдиного сина! Його життя зараз у наших руках.», - звертається до усіх небайдужих мама Сергія.

Реквізити для допомоги:

Рахунок у Приватбанку мами : 5168 7573 6640 6876 Зозуля Людмила Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції