Калій Олександр сподівається на допомогу небайдужих

6-річний хлопчик потребує реабілітації

Наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку на фоні вродженої аномалії (синдром Денді – Уокера); гіпоплазія мозочку; полімікрогірія; тетрапарез за змішаним типом; когнітивна недостатність, ЗПМР, судомний синдром, сенсоневральна туговухість - такий складний діагноз має 6-річний Калій Олександр в результаті важких пологів.

"На даний час він самостійно сидить і сідає сам з будь-якого положення, стоїть на четвереньках і повзає. Встає коло опори, стоїть тримаючись за дві чи одну руку. Ходить спастично за дві руки, але намагається ходити, тримаючись за одну руку. Їсть, п'є та одягається з допомогою. Але поки не розмовляє, та полюбляє слухати, коли йому читають книжки і слухать дитячу музику", - розповідає мама хлопчика.

Дитина постійно проходить курси реабілітації і лікарі дають позитивні прогнози за такої ж інтенсивної реабілітації та лікування, каже мама Саші.

"Але це все потребує немалих фінансових затрат і оскільки в нашій сім'ї працює лише тато і досить тяжко збирати кошти. Тому ми будем дуже вдячні за будь-яку допомогу", - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

№ картки 5168 7572 3394 6500

Калій Наталія Сергіївна

АБО

Райфайзен Банк Аваль

МФО 331605

4188 3711 6459 8550

Калій Наталія Сергіївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: