Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На допомогу небайдужих сподівається Павло

Хлопчику потрібні кошти на лікування.

Богдан Павло народився передчасно і це потягло чимало проблем зі здоров'ям. Малюк не почав самостійно дихати, мав відкритий клапан у серці, гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, синдром пригнічення центральної нервової системи.

"Але в 1,5 місяці після народження виявилося, що є ще одне дуже важке наслідок передчасного появи на світ - ретинопатія недоношених дитини 3 ступеня (неправильний розвиток судин очей, що викликало відшарування сітківки) - нас терміново відправили в клініку "Охматдит" м.Києва для проведення операції. На жаль, операція не допомогла і захворювання спрогресувало до 5 ступеня, при якій дитина не бачить зовсім. Але на цьому наші неприємності не закінчилися - в рік нас оглушили ще одним діагнозом - ДЦП, нижній спастичний парапарез, ще через 2 місяці діагностували артрит колінних суглобів", - розповідає мама хлопчика.

Дитині потрібне інтенсивне лікування, яке на рік обійдеться батькам щонайменше у 60 тисяч гривень. Родина не може зібрати такої суми самостійно.

"Залишилося ніби небагато - навчитися ходити і ми будемо як всі дітки, але насправді це вимагає величезних зусиль. Зараз для корекції зору ми постійно носимо окуляри з лінзами +10, він начебто став звертати увагу на яскраве світло люстри, денне світло з вікна і дуже яскраві великі предмети. Надалі нам обіцяють ще прописати лінзи в комплект до окулярів для посилення ефекту, ну а потім операцію з установки кришталика", - розповідає мама.

Батьки зібрали частину суми на подальше лікування сина, але зібрати всієї суми їм просто не під силу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2171 0816 9523

Солодовник Юлія

Залиште свій коментар

Вибір редакції