Негайної допомоги потребує Богданчик

Хлопчику потрібно терміново встановити точний діагноз, щоб почати дієве лікування

Вже більше трьох років Рудь Богдан веде боротьбу за своє життя. Хлопчику діагностували ПНЕТ гортаноглотки зліва. Проте точного діагнозу не встановлено і досі, лікарі не можуть підібрати дієве лікування, яке не дасть хворобі більше проявлятися.

"Три роки тому у дитини охрип голос і з'явився біль у горлі. Звернулися до лікарів, які встановили "неврілемма з вогнищами малігнізації". Хлопчика прооперували в обласній лікарні і двічі в Інституті отоларингології у Києві. Через одинадцять місяців з'явився рецидив. Після консультації в НДР, в обласній лікарні хлопчика знову прооперували і Богдан пройшов променеву терапію. Рецидив з'явився через рік. У квітня 2014 року знову операція в Інституті отоларингології і дев'ять курсів хіміотерапії в обласній лікарні. Через півтора місяці після закінчення курсу лікування з'явився біль у горлі. Обстеження та МРТ показали рецидив. Хлопчику призначили другу лінію хіміотерапії та аутотрансплантацию. З квітня 2015 Богдан вступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку", - розповідає мама дитини.

Зараз хлопчик знаходиться в важкому стані. Він в реанімації. Постійно ставлять крапельниці з протигрибковими, підтримуючими та імуностимулюючими препаратами, розповідають волонтери. Родині не вистачає коштів, щоб покращити стан хлопчика і відвести на обстеження до закордонних медиків, які зможуть встановити точний діагноз і призначити дієве лікування.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

Поповнення картки 4149 4377 3498 3982

Одержувач: Рудь Наталія Петрівна

https://vk.com/need_help_bogdan

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: