Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тетяна просить допомоги в подоланні раку

Тетяна просить допомоги в подоланні раку

Рак грудей досяг 4 стадії і тепер жінці потрібне вкрай дороге лікування.

Історія хвороби 30-річної Тані розпочалась у 2019 році, коли жінка проходила медогляд під час влаштування на роботу, у неї виявили злоякісну пухлину у грудях – карценому.

«Я розпочала борьбу за життя. Проходила хімію за хімією. Мені змінювали протоколи, бо перші хімії були недієві. Була операція, якої я дуже чекала, в надії що це буде кінець. Та, на жаль, все було не так, як хотілось. Після операції було виявлено, що в п'яти лімфовузлах знаходились онкоклітини», - пригадує Таня.

Тож лікування знову довелося змінити і посилити, воно давалось дуже важко, але жінка не дозволила собі здатись заради маленької донечки.  «За минулий рік я пройшла 8 хіміотерапій, операцію та 29 опромінень. Моя надія на одужання тримала мене і не давала опустити руки. І вже ніби все було по заду. В голові було тільки очікувана ремісія. Як в січні місяці 2020 року щось знову почало відбуватись в прооперованій груді», - розповідає Таня.

Найгірші побоювання справдились, пройдене лікуваня не здолало хворобу, вона ще прогресує, тож тепер потрібне більш дієве і набагато дорожче лікування. «Я вже пройшла 4 блока хіміотерапії. Та, на жаль, хімії не є дієвими. І мій лікар рекомендує змінити лікування на імунотерапію - вона єдиний мій шанс для подолання недуги», - каже Таня і просить фінансово підтримати її.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7503 3950

РЕЙЗЛЕР ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції