Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підтримки небайдужих потребує Данилко

У хлопчика прогресує генетичне захворювання

Данилко Голубов народився із рідкісним генетичним захворюванням. Через мутації гена в організмі виробляється менше CMN білка, який викликає руйнування м'язів. За такого ураження слабшають м'язи шиї, тулуба, рук і ніг, слабкість дихальних м'язів викликає серйозні проблеми.

Хлопчику вже майже 5 років, а діагноз вдалося встановити лише два роки тому. До того часу всі рекомендації лікарів були марними, і навіть погіршували стан малюка.

"Данилко - дуже розумний хлопчик, поки не говорить, знову ж таки через слабкості м'язів язика. На сьогоднішній день Данилко слабенький - не може самостійно сісти, встати, не може самостійно ходити, стояти, не може втримати чашку з водою, хоча зараз і ложку погано утримує", - розповідає мама хлопчика.

Догляд і лікування малюка потребує великих вкладень, яких у батьків Данила вже не зосталося. Вони змушені прости допомоги у небайдужих.

"Допоможіть, будь ласка Данилку у зборі коштів на лікування, реабілітацію та купівлю необхідних пристосувань", – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 4149 4978 5744 8460

Сутик Вікторія Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції