Підтримки небайдужих потребує Данилко

У хлопчика прогресуюче генетичне захворювання

Данилко Голубов народився із рідкісним генетичним захворюванням. Через мутації гена в організмі виробляється менше CMN білка, який викликає руйнування м'язів. При такому ураженні слабшають м'язи шиї, тулуба, рук і ніг, слабкість дихальних м'язів викликає серйозні проблеми.

Хлопчику вже 3,5 рочки, а діагноз вдалося встановити лише півроки тому. До того часу всі рекомендації лікарів були марними, і навіть погіршували стан малюка.

"Данічка - дуже розумний хлопчик, поки не говорить, знову ж таки через слабкості м'язів язика. На сьогоднішній день Данічка слабенький - не може самостійно сісти, встати, не може самостійно ходити, стояти, не може втримати чашку з водою, хоча зараз і ложку погано утримує", - розповідає мама хлопчика.

Догляд і лікування малюка потребує великих вкладень, яких у батьків Данила вже не зосталося. Вони змушені прости допомоги у небайдужих.

"Данилку, допоможіть, будь ласка у зборі коштів на лікування, реабілітацію та купівлю необхідних пристосувань", – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 4149 4978 5744 8460

Сутик Вікторія Миколаївна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: