Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Піврічне немовлятко Вероніка потребує допомоги українців

Дівчинка народилася з цілим букетом хвороб.

У Львові рятують життя 7-місячної Вероніки. Дитина народилася вадою серця, нирок, а на додачу ще й з розщепленою губою та піднебінням.

Всі ці недуги відвернули увагу і батьків і лікарів від ще тяжчої хвороби – лише місяць тому у дитини виявили біліарну атрезію жовчовивідних шляхів. Це означає, що жовч не виводиться з організму і отруює його. Внаслідок цього вже почався цироз печінки. "Ті дані тестів, що в нас є, говорять про те, що цироз швидко прогресує, і в дитини правда мало часу. Зі своєю печінкою вона ще може прожити місяць-два, ну, максимум три, далі життя її власного органу вичерпується", - пояснила завідувач хірургічного відділення Львівської міської дитячої лікарні Галина Курило.

Допомога Вероніка Зварич_02

Мама каже, що дитина пожовтіла буквально за місяць. "На УЗД лікар сказав, що також була збільшена печінка, і він казав лягати в стаціонар, але дитина не була жовта, все було добре. Педіатр сказав, що не бачить нічого складного, щоб лягати в стаціонар. Ну, і дитина себе добре почувала, в нас педіатр в селі також дивився на дитинку і все було добре", - розповіла Ольга Зварич.

До Львова Вероніку вже привезли у тяжкому стані. Там її стабілізували, але маля постійно під крапельницями та на антибіотиках, ваги майже не набирає. "Наявність ще супутніх патологій інших органів і систем створюють великі проблеми в плані трансплантації печінки, і тому ця трансплантація буде складною для клініки, і дуже складним буде виходжування такої дитини. Тому батьки обрали клініку за кордоном", - пояснила Курило.

Оперувати Вероніку погодилася бельгійські лікарі, донором буде 22-річна мама дівчинки. На операцію родині залишилося зібрати 115 тисяч євро. "Це для нас сума не підйомна, ми не можемо самі зібрати. Допоможіть, будь ласка, хто скільки може, щоб врятувати нашу донечку Веронічку", - просить мама. На збір коштів у родини менше двох місяців. Відгукнутися і стати співучасником порятунку дитини можна грошовим переказом на картку Приватбанку № 5168 7573 7778 9344. Отримувачем коштів буде мама дівчинки Ольга Зварич.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Відео7-місячна Вероніка потребує допомоги українців

На Львівщині батьки 7-місячної Веронічки з усіх сил борються за життя первістка. Дитині надто пізно встановили діагноз і тепер єдиний спосіб її врятувати - пересадка печінки. Та оскільки у дитини ще й інші вроджені вади, трансплантацію можуть зробити лише за кордоном. 

7-місячна Вероніка потребує допомоги українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції