Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рак грудей поставив під загрозу життя Валентини

На жінку чекає тривале лікування і операція.

Наприкінці минулого року Валентина відчула у себе в грудях невелике затвердіння, але не придала тому великого значення, адже раніше також були такі утворення, які зникали після приймання певних препаратів. Але цього разу ліки не допомогли, а затвердіння лише збільшувалось в розмірі.  

«Після перенесеного стресу на початку лютого цього року воно почало добряче турбувати і поколювати. Звернулися до лікаря, він призначив пройти безліч аналізів, вирішальним, з яких був аналіз на гістологію ракової пухлини. Аналіз був позитивним, на підставі якого і був поставлений діагноз - рак лівої молочної залози ступеня 2А», - розповідають рідні Валентини.

Лікарі давали надію, що вдасться вилікувати жінку без видалення молочної залози, але після пройденого курсу хіміотерапії, стало зрозуміло, що операції все ж не уникнути. До того ж доведеться піддати організм жінки опроміненню.

«На курс хіміотерапії грошові кошти з працею назбирали самостійно, а ось на наступну операцію грошей немає. Тільки надія на допомогу від небайдужих людей», - кажуть рідні Валі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 5168742606817090

КОНДРАТЮК ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції