Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рак шкіри уразив Валентину і їй потрібна допомога

Жінку чекає складна операція і тривале лікування

Коряк Валентина звернулася до лікарів, коли здавалось звичайна родимка на шиї почала збільшуватись, а далі і взагалі кровоточити.

«Спочатку мама не звернула на це увагу, так як у нас в родині у всіх багато родимок і через господарство спостерігати за ними їй було ніколи. Але родимка почала турбувати, боліла і все більше кровила. Ми поїхали в місто Запоріжжя, хотіли видалити її, але там взяли біопсію і сказали, що це рак шкіри, терміново потрібно їхати в онкоцентр», - розповідає донька жінки.

В онкоцентрі Дніпра провели обстеження і не виявили ускладнень, тож призначили лікування, яке можна було пройти в домашніх умовах, і коли родині здавалось, що хвороба подолана, почалися ускладнення.

«Через два тижні на шиї, трохи нижче місця оперування, утворилося пухлина з куряче яйце. Ми знову в терміновому порядку поїхали до нашого лікаря. Обстеження, УЗД і діагноз як вирок - рак прогресує, а щоб зупинити процес, потрібна дуже термінова і складна операція, необхідно видалити лімфовузли. Операція складна і дорога. Грошей у нас в родині вже немає. Все було витрачено на лікування. Будь ласка допоможіть нам, матуся дуже хоче жити і боротися з усіх сил», - каже донька Валентини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149499112954894 Коряк Валентина

Залиште свій коментар

Вибір редакції