Вашої допомоги потребує Єгор

Дитині потрібне дороге лікування

Білий Єгор народився передчасно на 27 тижні вагітності у лютому цього року і це потягло за собою важкі наслідки. Зараз у дитини діагноз перинатальне гіпоксично - ішемічне ураження ЦНС, ПВК ВШК, ПВЛ, сполучена гідроцефалія, судомний синдром БЛД, середньо важкий перебіг. ВУІ: 2-х стор. пневмонія. Ретинопатія недоношених 3 ст. СПО. Анемія змішаного генезу 1 ст.

Малюк від народження постійно перебував у лікарні допоки родичі платили за лікування, коли ж гроші скінчилися, надати потрібну допомогу не можуть, адже всі препарати потрібно купувати самостійно. До того ж потрібна реабілітація коштує дуже дорого.

"Лікарі стверджують, що якщо не лікувати дитину він може стати інвалідом. Допоможіть мені будь-ласка. Я отримую на даний момент 860 грн на себе, старшого синочка і молодшого. А у Єгора через крововиливи почалися судоми, які сприяють погіршенню зору - у нас почав падати зір на одному оці, а друге - почало косити. Але лікарі прописують дуже дорогі препарати, які я не можу купити", - розповідає мама малюка і просить допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

карта Приват Банку 4149 4978 6618 4940

Біла Любов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: