Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євгенія просить допомогти зібрати їй кошти на трансплантацію нирки

Дівчину вже чекають у Мінську.

Бадасен Євгенія від 2015 року почала відчувати значні перепади тиску, лікарі припускали, що такий стан спричинив стрес, адже до того родині, яка мешкала в Маріуполі, потрапила під обстріли.

Та з часом проблема не зникала, тож більш ретельні дослідження виявили у дівчини хронічний гломерулонефрит (хронічну ниркову недостатність), який дуже швидко досяг 5 стадії.

«Зараз у мене термінальна стадія, що вимагає трансплантації нирки. Але я оптиміст і вірю в те, що мені зможуть допомогти. Операцію можливо провести тільки в Білорусі, адже в Україні проводять пересадку тільки від родича, а серед родичів відповідного донора у мене немає. Вартість операції складає 66 тис. $», - розповідає дівчина.

Вже за тиждень Женя має бути в Мінську для попереднього обстеження. Тож вже зараз родина почала збір коштів. Хоча розуміють, що самостійно такої суми їм не зібрати.

«Я дуже сподіваюся на вашу допомогу і підтримку. Заздалегідь від щирого серця вдячна всім, хто зможе надати мені хоч найменшу допомогу. Адже життя прекрасне і у світі стільки чудових і чуйних людей», - каже Євгенія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

карта для гривень 5168742205077260 
карта для доларів 4731219109760565
карта для євро 5168742712171176 


Залиште свій коментар

Вибір редакції