Юлії потрібне нове серце

Дівчину може врятувати трансплантація

Сапожинська Юлія під час загострення ангіни і запалення легень у 2009 році дізналася, що має щей важке захворювання серця. На той час їй було 15 років і дівчинку терміново шпиталізували.

Відтоді кожні півроку дівчина проходила лікування у різних установах України, щоб тримати стабільний стан. Проте останнє лікування не дало тривалого результату, за кілька місяців стан Юлії почав стрічко погіршуватись.

"Рідина почала набиратись все частіше, а ліки не допомагали. Від січня уже кілька разів лежала в лікарні постійно під капельницями, інакше починаю задихалась, відмовляли ноги, дуже скакав тиск. Коли минулого місяця я приїхала знову до лікарні, мені повідомили, що єдиним порятунком для мого життя буде трансплантація", - розповідає Юлія.

Наразі діагноз дівчини: Дилатаційна кардіоміопатія.Мітральна недостатність III-IVст. Тристулкова недостатність IIст. Легенева гіпертензія I-IIст. CH II А-Б ст. з різко зниженою систоличною функцією лівого шлуночка (ФВ 18%) III-IV (NYNA).

"Так як у мене ще і проблеми з нирками, то незрозуміло чим може обернутися операція на серці для нирок, можливо після реабілітації від одної операції потрібно буде робити і іншу - пересадку нирки. Зараз поставлена на чергу трансплантації серця в МОЗ України, але її зможуть провести лише закордоном, тому на операцію потрібно приблизно 150 000 доларів", - розповідає Юлія.

Оскільки зараз майже відсутнє фінансування таких операції за державний кошт, родина Юлії почала самостійно збирати потрібну суму, адже стан дівчини може значно погіршитись будь-якої миті. Вони всі благають небайдужих людей допомогти!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7450 1059 1888

Сапожинська Оксана Іванівна

Залиште свій коментар