Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертовної допомоги потребує Кіра

Дитині потрібне спеціалізоване лікування, щоб забути пережиті часи в АТО

Коновка Кіра стала свідком бойових дій у Донецьку і це негативно позначилося на психічному стані дитини. Вона потребує невідкладного лікування.

"Живучи в Донецьку Кирочка розвивалася як звичайна дитина. Коли почалася війна їй було чотири роки. Вона сама все бачила і чула. Дуже довгий час ми прожили в підвалі. Дитина була налякана, боялася кожного шелесту. Ми довго чекали. Але коли Кірюша сильно застудилася і жодна швидка не приїжджала. Нам запропонували дуже далекі родичі приїхати до них", - розповідає мама дитини.

"Ми поїхали в Гайсин Вінницька область. Коли ми їхали в поїзді донечка від стуку колес приходила в жах, дуже сильно плакала і кричала – матуся, стріляють, пішли в підвал. Приїхавши на місце я зрозуміла, що у нас дуже великі проблеми! Нас поклали в психіатричну лікарню, але поліпшень не було. Дитина постійно приймає заспокійливе. Завідуюча психіатричної лікарні сказала, що шанс є, але на це потрібно багато часу, терпіння, ну і звичайно ж гроші", - додає жінка.

Препарати на лікування Кіри дуже дорогі і для родини переселенців зібрати необхідні кошти на ліки чи навіть на необхідне обстеження непосильне завдання. Мама дівчинки у відчаї і благає небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

МФО 302076

КОД ЄДРПОУ 09302607

Номер рахунку 26255511291410

Коновка Яна Володимирівна

Номер картки 4790 8200 0499 5780

Залиште свій коментар

Вибір редакції