Жертовної допомоги потребує Кіра

Дитині потрібне спеціалізоване лікування, щоб забути пережиті часи в АТО

Коновка Кіра стала свідком бойових дій у Донецьку і це негативно позначилося на психічному стані дитини. Вона потребує невідкладного лікування.

"Живучи в Донецьку Кирочка розвивалася як звичайна дитина. Коли почалася війна їй було чотири роки. Вона сама все бачила і чула. Дуже довгий час ми прожили в підвалі. Дитина була налякана, боялася кожного шелесту. Ми довго чекали. Але коли Кірюша сильно застудилася і жодна швидка не приїжджала. Нам запропонували дуже далекі родичі приїхати до них", - розповідає мама дитини.

"Ми поїхали в Гайсин Вінницька область. Коли ми їхали в поїзді донечка від стуку колес приходила в жах, дуже сильно плакала і кричала – матуся, стріляють, пішли в підвал. Приїхавши на місце я зрозуміла, що у нас дуже великі проблеми! Нас поклали в психіатричну лікарню, але поліпшень не було. Дитина постійно приймає заспокійливе. Завідуюча психіатричної лікарні сказала, що шанс є, але на це потрібно багато часу, терпіння, ну і звичайно ж гроші", - додає жінка.

Препарати на лікування Кіри дуже дорогі і для родини переселенців зібрати необхідні кошти на ліки чи навіть на необхідне обстеження непосильне завдання. Мама дівчинки у відчаї і благає небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

МФО 302076

КОД ЄДРПОУ 09302607

Номер рахунку 26255511291410

Коновка Яна Володимирівна

Номер картки 4790 8200 0499 5780

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: