Довела до сліз: що відомо про дівчинку, яка під час перформансу на параді розчулила президента

Довела до сліз: що відомо про дівчинку, яка під час перформансу на параді розчулила президента

Головна героїня - це 10-річна Єсенія Селезнева. 

Напередодні, 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності відбувся театралізований перформанс "ДНК", який нікого не залишив байдужим. Заплакав навіть президент Володимир Зеленський.

Хто став героїнею перформенсу і розчулив президента - розповіли у Сніданку з 1+1.

Головна героїня - це 10-річна Єсенія Селезнева. Маленька дівчинка, яка уособлювала образ України, нагадала усім, що пережила наша Батьківщина від заснування Києва і до тепер.  Під час дійства дитина спускалася вулицею Інститутською на Майдан Незалежності, а потім Хрещатиком бігла назустріч військовим. Дівчинку, згодом обійняв боєць. Соцмережі нині просто розриваються від теплих коментарів і репостів.

Окрім перформансу, Єсенія ще сольно виконала легендарний хіт Тараса Петриненка "Україна". Крім того, разом із балетом виступила на головному концерті до 30-річчя Незалежності на стадіоні "Олімпійський".
 
До слова, юна Єсенія дуже творча. Вона брала участь в проєкті "Голос. Діти", озвучила вже низку дитячих мультфільмих, серед яких "Бейбі Бос-2", "Маша і Ведмідь" та "Лука". Окрім співу, дівчина активно займається танцями та грає в театрі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація