Хвостатий рятувальник: у Києві кіт отримав звання майора

Хвостатий рятувальник: у Києві кіт отримав звання майора

У вільний від виконання службових обов'язків час котик спить у лотку для паперів та гуляє пожежною частиною.

В одній із київських частин Державної служби з надзвичайних ситуацій оселився хвостатий помічник. І це не просто жарт: сірий кіт справді має і місце, і форму, і навіть звання майора.

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30.

Кіт у бригаді вже другий місяць. Власник кота - начальник частини спеціальних рятувальних робіт Артур Моркотенко, який забрав безпритульного пухнастика з під'їзду. Додому взяти не міг - там живе пес, а сюди керівництво дозволило. Хотіли назвати його "Попелом", але хтось жартома сказав на нього "Чівас" - на це ім'я пухнастий і відреагував.

Щоб дійсно був при справі - з тої ж тканини, що й спецовки рятувальників, йому пошили форму. Звання - це звісно жарт, але усім подобається. Із ним Чівас гідно виконує обов'язок антидепресанта.

Цю ж місію несе у люди й Левчик, колега Чіваса по державній службі: працює у Львівській мерії від вересня минулого року. Можливо, українські коти стануть відомими жителями важливих державних інституцій. Наприклад, як Ларрі із Великої Британії. Він вже 8 роківа живе у будинку прем'єр-міністра і офіційно вважається мишоловом.

Новини України: у столичній ДСНС оселився кіт-майор

Новини України: у столичній ДСНС оселився кіт-майор

Нагадаємо, що під Києвом з аварійного дерева рятувальники зняли єнота. Він заліз на тонке дерево на висоту приблизно 12 метрів. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація