Нарахували на 300% більше: як вберегтися від "космічних" платіжок за тепло

Нарахували на 300% більше: як вберегтися від "космічних" платіжок за тепло

У "Київтеплоенерго" просять, щоб мешканці стежити за підвалом, аби там ніхто не ходив посторонній.

Мешканцям столичної багатоповерхівки прийшли платіжки за тепло, від яких людей у жар кинуло. За опалення у лютому їм нарахували майже по 100 гривень за один квадратний метр. У столичній адміністрації підтверджують, що кінець зими справді був холодним, споживання тепла у столиці виросло на 6%. Але чому ж мешканцям однієї висотки рахунки збільшили ледь не втричі, перевірити відрядили спеціальну комісію.

Про це йдеться 12 березня в сюжеті ТСН.19:30.

Василь Мінович мешкає у двокімнатній квартирі столичної "хрущівки". У лютому за обігрів 43 квадратних метрів житла йому нарахували понад 4 тисячі гривень. Кандидату технічних наук не втямки, як накрутили йому стільки за тепло. Сусідка теж в розпачі. Вона дорахувалася, що у їхньому будинку обігрів одного квадратного метра коштує майже 94 гривні.

У столичній адміністрації підтвержують, що тарифи на тепло у лютому зросли, бо місяць виявився значно холоднішим за попередній.

А що в будинку у середмісті нарахували на 300% більше —  відрядили перевірити тепловиків. На об’єкт вони прибули оперативно і хутко накивали п’ятами, побачивши камеру.

Новини України: чому жителям столичної багатоповерхівки прийшли "космічні" платіжки за тепло

Новини України: чому жителям столичної багатоповерхівки прийшли "космічні" платіжки за тепло

На сайті, де можна побачити скільки тепла споживають столичні будинки, видно, що споживання тепла підскочило ледь не втричі. І що це занадто, погодилися в компанії, що подає ж це тепло. Там ситуацію проаналізували, показники теплового лічильника вивчили і з’ясували, що автоматику хтось підкрутив.

Доступ до підвалу з тепловим лічильником — через загальний під’їзд. На дверях висить замок, але то — для видимості.

У "Київтеплоенерго" обіцяють зробити перерахунок. І просять, щоб мешканці стежили за підвалом, аби там ніхто не ходив посторонній.

Раніше очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна нагадала, хто має право на субсидію і як її отримати.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація