Огляд на алкоголь суддя пройде примусово: що відомо про смертельну ДТП в Києві

Огляд на алкоголь суддя пройде примусово: що відомо про смертельну ДТП в Києві

На блокпосту в Києві суддя збив нацгвардійця на смерть – фото з місця ДТП / Фото: Державне бюро розслідувань

Служитель Феміди мав спецперепустку, бо накоїв лиха під час комендантської години.

ДТП за участі судді, який на смерть збив на своєму Lexus військовослужбовця Нацгвардії, трапилося на Берейстейському проспекті під час дії комендантської години. 

Про це ТСН.ua стало відомо з власних джерел.

Тому слідчі, найімовірніше, будуть перевіряти, чи була у судді спеціальна перепустка, яка дозволяє рухатися містом під час комендантської години та на якій підставі вона видана.

Як запевнили нас правоохоронці - суддя затриманий. Але не погоджується проходити тест на алкоголь. Цю експертизу необхідно терміново провести аби можна було визначити тяжкість вчиненого злочину.

"Справа у тому, що суддя відмовився від проведення огляду на стан сп’яніння в закладі охорони здоров’я. Зараз слідчі працюють над тим, щоб примусово взяти у нього зразки і після цього призначити певні експертизи", - розповіли сайту ТСН.ua в ДБР.

Також правоохоронці допитують свідків ДТП, а також всіх, хто перебував з загиблим нацгвардійцем на блокпосту. Вони чергували там під час комендантської години.

Нагадаємо, у Мережі з’явилися фото з місця ДТП у Києві, де в ніч проти 26 травня суддя на смерть збив нацгвардійця на блокпосту.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація