Серед дрифтерів на Софійській площі був зірковий ірландський гонщик

Серед дрифтерів на Софійській площі був зірковий ірландський гонщик

Зірок дрифту із України та Ірландії спеціально запросили під знімання у центрі міста.

Два професійних дрифтери - український та ірландський - сьогодні взяли участь у дрифті, який закінчився скандалом і відкриттям кримінальної справи.

Самі ж дрифрери одразу після знімань заходу і до початку скандалу запевнили, що на такому покриттю їздити важко, але були запрошенні саме під захід, і кажуть, що це справді унікальний досвід. «Тут балансу немає взагалі, дуже слизько і побічний ефект неприємний, що мало диму. Але загалом, це щось унікальне, тут ніхто такого не робив раніше і думаю, що ніхто більше не зробить», - каже український дрифтер Олександр Гринчук.

Дрифтом залишився задоволений і запрошений іноземець. «Ми отримали задоволення, зробили гарний контент, це те про що мене просили», - додає ірландський дрифтер Конор Шанаган.

Викрутаси спортсменів фільмувала професійна техніка, було запрошено зірок і відомих блогерів. Тож учасники не мали сумнівів щодо правомірності заходу.

Професійні дрифтери, які брали участь у зніманнях в Києві, були задоволені заїздом до початку скандалу

Професійні дрифтери, які брали участь у зніманнях в Києві, були задоволені заїздом до початку скандалу

Та зрештою міські інстанції запевняють, що такий дрифт влаштували без дозволу. Організатори наполягають - дозвіл на знімання отримали від поліції, із нею питання нині і з'ясовують. 

А тим часом сліди від коліс спорткарів уже відмивають.

Ред Бул (хай цю гидоту ніхто не купує!) організував катання на спортивних машинах по пішохідній зоні перед Софією. Мало...

Опубліковано Ihor Lutsenko Вівторок, 10 серпня 2021 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація