У Львові понад 100 шахтарів влаштували пікет: що вимагали

У Львові понад 100 шахтарів влаштували пікет: що вимагали

Фото: УНІАН

В обладміністрації кажуть, що зарплати нараховують не з місцевого бюджету, а з державного.

Протестний хід у Львові. Понад сотня шахтарів пройшли середмістям і влаштували пікет біля стін обласної адміністрації.

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок 5 серпня.

Гірники шести шахт державного підприємства "Львівугілля" вимагали виплати зарплати. Кажуть: грошей не бачили з червня, загальний борг перед ними сягає 280 мільйонів гривень. До шахтарів вийшов заступник голови обладміністрації. Заявив: вимоги підтримує, але гроші виділяє не обласний, а державний бюджет. І обіцяв відправити запит у столицю. Шахтарі розійшлися, але пообіцяли: якщо за тиждень їм не заплатять хоча б половину боргу, блокуватимуть роботу обладміністрації.

“Жінки сидять вдома впроголодь з дітьми і не мають, за що харчуватися, не мають, за що оплачувати комунальні послуги”, — скаржиться заступник голови Львівської територіальної організації профспілки вугільників Степан Ярема.

“Вказані кошти повинні надійти в межах цього року, і зокрема ще швидше, ми говоримо про серпень-вересень”, — пояснює заступник голови Львівської обладміністрації Андрій Годик.

Нагадаємо, що на Донбасі відкрили для туристів соляну шахту. Відвідувачі тут бігають босі, лижуть стіни, обіймаються з "шахтарем" і калатають у дзвін.

Новини України: затримка зарплат - львівські шахтарі влаштували пікет біля обладміністрації

Новини України: затримка зарплат - львівські шахтарі влаштували пікет біля обладміністрації

Повʼязані теми:

Наступна публікація