"Жінки не говорять про знущання": Мей Маск ексклюзивно розповіла про книжку

"Жінки не говорять про знущання": Мей Маск ексклюзивно розповіла про книжку

Мэй Маск / Фото: Instagram Мей Маск

У книжці, вона описала, зокрема, насильницький шлюб.

Жінки не повинні мовчати про домашнє насильство, хоча найчастіше замовчують його.

Таку думку в ефірі "Сніданку з 1+1" висловила мати Ілона Маска, модель та дієтологиня Мей Маск, розповідаючи про свою книгу "Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху", де описала насильницький шлюб з інженером Ерролом Маском.

"Я не розповідала про своє життя нікому, але вирішила, що можу сказати це зараз. Раніше я ніколи не розповідала про свій шлюб, але діти наполягли, що про це не можна мовчати. Адже інші люди також можуть перебувати у такій ситуації. Коли я написала книжку, то мої брати і сестри вперше дізналися про насильство і знущання у моїй сім'ї. Вони не знали раніше про проблеми. Справа в тому, що жінки не говортять про те, що з них знущаються. Я ж хотіла розказати про це, щоб жінки не мовчали. Часто, коли жінки потерпають від насильства, коли є жертвами, то вони просто не вірять у себе, не вірять, що щось зміниться", - каже Мей Маск.

За її словами, до написання книжки її спонукала агентка. Під час роботою над "Жінка, яка має план..." модель з'ясувала: багато людей хочуть, аби ті, кому вдалося, розповідали про важкі часи, які переживала жінка.

"Я описала своє життя, починаючи від дитинства і до сьогоднішнього дня. Розповіла про ті уроки, які я винесла. Я писала про битву, яку проводила все своє життя. Намагалася розповісти, як я прожила своє життя", - каже вона. 

За словами Мей Маск, книгу вона написала і для жінок, і для чоловіків. 

"Треба розказувати про важкі часи": Мей Маск розповіла, чому наважилася написати відверту книгу про своє життя

"Треба розказувати про важкі часи": Мей Маск розповіла, чому наважилася написати відверту книгу про своє життя

Нагадаємо, Мей Маск – фотомодель, дієтологиня, письменниця та мама трьох дітей, серед яких відомий винахідник та мільярдер Ілон Маск. У 72 роки її кар’єра і досі розвивається. Мей працює у модельному бізнесі з 15 років, пройшла свій шлях від показу одягу в універмагах до знімань у кліпі Бейонсе. У неї  понад 50 тисяч прихильників у TikTok, 417 тисяч в інстаграмі та майже 200 тисяч у Twitter. Мей просуває себе в Інтернеті ще від 90-х років. Також саме завдяки її пораді Ілон у 12 років надіслав свій код у видання PC Magazine та отримав за нього вагомий гонорар. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація