Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музей розташований за 70 км від Івано-Франківська.

На Прикарпатті, у Тишківцях, відкрили Музей-резиденцію родини Шухевичів, повідомляє УНІАН.

Відкриття музею приурочили до святкування Дня народження головнокомандувача ОУН Романа Шухевича. Експозицію понад півроку готували працівники Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського.

Заклад розташований за 70 км від Івано-Франківська. Місце для музею обрали невипадково. Саме з цього регіону області бере початок родова лінія Шухевичів.

В експозиції представлені особисті речі родини Шухевичів, а також відтворено житлові та робочі приміщення, в яких вони мешкали та працювали. Особливістю експозицією музею став "Вінок", в який вплетене зрізане пасмо волосся кожної однорічної дитини з династії Шухевичів.

Як повідомлялося раніше, у Києві суд скасував перейменування проспектів Бандери і Шухевича у рамках декомунізації. 

ВідеоМер Кличко планує подати апеляцію на рішення щодо перейменування проспектів Бандери та Шухевича

Суд скасував рішення про перейменування проспектів Бандери та Шухевича. Відповідний позов група людей, серед яких називають депутатку Олену Бережну, подала рік тому. Вони вимагали повернути проспектам старі назви. Московський став Бандери три роки тому, Ватутіна - Шухевича - у червні 2017 року - у рамках декомунізації. Активісти вже заявили, що подаватимуть апеляцію.  

Мер Кличко планує подати апеляцію на рішення щодо перейменування проспектів Бандери та Шухевича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції