У Києві відбувся благодійний ярмарок "Ланцюжок доброти" Пресреліз

Захід був організований для того, щоб підготувати до школи дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей у складних життєвих обставинах.

Соціальний проект "Хочу Жити! Дружити! Радіти!", створений на громадській платформі "MoKoLaD" продовжив свою активну благодійну діяльність.

24-26 серпня в Київському зоопарку відбувся наймасштабніший благодійний ярмарок канцелярії "Ланцюжок доброти", організований до дня Знань для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей у складних життєвих обставинах.

Кожен присутній мав змогу придбати та передати для діток необхідні канцелярські товари та шкільну форму до 1 вересня. Для ефективної адресації допомоги були створені списки канцелярії та шкільної форми. Юні відвідувачі ярмарку мали нагоду взяти участь у майстер-класі з виготовлення орігамі.

В рамках благодійного ярмарку 370 дітей-сиріт із дитячих будинків та дитячих будинків сімейного типу безкоштовно відвідали Київський зоопарк. Завдяки партнеру проекту - першій національній мережі автозаправних комплексів компанії WOG організаторам вдалося забезпечити трансфер такої кількості маленьких відвідувачів.

Завдяки всім небайдужим, хто приєднався до "Ланцюжку доброти" та зробив свій внесок у гарну справу вдалося забезпечити канцелярією – 13, шкільною формою – 3 дитячих будинки та соціальні служби Київської області.

Повʼязані теми:

Наступна публікація