60-річна Шерон Стоун закрутила новий роман

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закохані не приховують свої стосунки і навіть вже офіційно вийшли в світ.

Голлівудська зірка Шерон Стоун, яка після заяви молодого бойфренда Анджело Боффа про розставання була знову помічена в його компанії, все ж таки розійшлася з ним.

Проте, як свідчать західні ЗМІ, серце зірки знову зайняте.

Як стало відомо, не так давно Стоун почала зустрічатися з 50-річним італійським журналістом Енцо Курсіо.

Цікаво, що закохані не приховують свої стосунки і навіть вже офіційно вийшли в світ. Днями пара разом відвідала подію італійського Червоного Хреста Jump 2018 у Римі.

Шерон Стоун_1
Getty Images
Шерон Стоун та Енцо Курсіо

Зазначимо, Шерон і Енцо познайомилися на одному з благодійних заходів у Варшаві ще п'ять років тому. Весь цей час вони підтримували дружні стосунки, які зовсім нещодавно переросли в щось більше.

Енцо, як виявилося, відомий не тільки як журналіст, а й як громадський діяч. Він є кандидатом на на Нобелівську Премію Миру цього року від Італії.

Нагадаємо, роман Шерон Стоун з Анджело Боффа на 18 років молодшим за неї стало відомо на початку року, коли її заскочили в обіймах і за поцілунками з італійським підприємцем. Під час їхніх романтичних канікул в Маямі, де пара відзначала день народження Шерон, папараці навіть помітили каблучку з величезним діамантом на її безіменному пальці, однак акторка вирішила скасувати весілля з ним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції