Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Алла Мазур, Ольга Фреймут та Катерина Осадча стали найвпливовішими ведучими України

Журнал "Фокус" опублікував новий рейтинг.

Зірки каналу "1+1" традиційно підкреслюють свою впливовість незалежно від різких змін в загальній сотні щорічного авторитетного рейтингу журналу "Фокус".

Журнал "Фокус" презентує 21 жовтня щорічний, десятий за рахунком, рейтинг 100 найвпливовіших жінок України.

Відібрані кандидати нового рейтингу - представниці політики і державного апарату управління, бізнес-леді, волонтери, діячі науки, культури, мистецтва та медіа. Склад рейтингу непросто передбачити: понад 20 жінок-учасниць втратили високу посаду, а разом з нею і колишню впливовість, і залишилися за межами списку на цей рік. Загалом рейтинг помітно оновився.

На першому рядку -  Валерія Гонтарева, що піднялася на одну рішучу сходинку порівняно з минулим роком.

Ірина Геращенко, відома своєю активною діяльністю на міжнародній арені, розташувалася під другим номером рейтингу "Фокуса". Наступні позиції після першої трійки посіла команда реформаторів: Хатія Деканоідзе, яка вперше з'явилася в складі впливових жінок, Лілія Гриневич, Юлія Ковалів, Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка стала проривом року зі стрибком в 38 позицій, і Уляна Супрун.

Як і раніше, сильною є впливовість жінок з найбільших медіахолдингів країни. Одразу три телеведучі каналу "1+1" посіли місця в нинішньому рейтингу впливових. Автор і ведуча інформаційно-аналітичної програми "ТСН.Тиждень" Алла Мазур, яка отримала рекордну шосту професійну премію "Телетріумф", розташувалася на 57-й позиції рейтингу. Алла як завжди лишається лідером порівняно з іншими колегами-телеведучими. Головним професійним досягненням цього року Мазур називає стабільно високий рівень довіри аудиторії, зростання глядачів програми "ТСН Тиждень", що підтверджується всіма дослідженнями.

Алла Мазур
Алла Мазур

Незмінна ведуча "Світського життя" Катя Осадча закріпилася на 76-й позиції рейтингу. Протягом 10 років Осадча славиться своїми відвертими розмовами з елітою українського суспільства: політиками, високопоставленими чиновниками, представниками шоу-бізнесу, а також персонами світового рівня. Також в арсеналі зірки є й інші проекти: участь як ведучої в талант-шоу "Голос країни" та "Голос.Діти" дозволили Каті Осадчій змінити творче амплуа.

82-ге місце посіла Ольга Фреймут, яка завоювала українську аудиторію численними успішними телепроектами, які змінюють сервіс в країні на краще, озвученням серіалу і випуском книги. Професійні досягнення ведуча вміло поєднує з особистим життям: цього року Ольга Фреймут народила сина, але вже зараз працює над новим проектом "1 + 1" і проводить інспекції українських міст.

Ольга Фреймут
Оьга Фреймут

Укладачі рейтингу відзначили важливі тенденції: середній вік учасниць, загалом, тільки знижується, але показник їхньої освіченості значно зростає. Це свідчить про наявність серед сучасного покоління українських жінок лідерів, готових до стрімких змін і здатних кидати виклик політичним і економічним проблемам.

Фокус обкладинка

Загалом впливовість більшості жінок рейтингу, як і раніше, обумовлена посадою, яку вони посідають. Однак кількість політиків, чиновників, суддів, які представляють владу, залишилася незмінною - половина списку. Це свідчить про те, що жінки досягли своєрідного ліміту на представництво в цих сферах і тіснити звідти чоловіків їм стає все складніше. Проте в рейтингу додалося більше число жінок-бізнесменів, які представляють реальний сектор економіки, а також представниць сфери культури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції