Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Alyosha зізналась про вагітність, проте приховує ім'я батька дитини

Першим дізнався батько Альошиної дитинки.

Alyosha вагітна. Співачка до останнього приховувала свій цікавий стан, не припиняла гастролювати та виступати. І лише зараз зізналася, що чекає на первістка, повідомляє ТСН.Особливе.

Понад 6 місяців тендітній Альоші вдавалося приховувати свою вагітність! І ось нарешті співачка погодилася розповісти про свій цікавий стан. Першим дізнався батько Альошиної дитинки.

"Вирішила не казати по телефону, не дзвонити, тому що неможливо передати такі емоції, і я виклала цукерками на столі три серця. Два великих і між ними одне маленьке і туди поклала конвертик для новонародженого. І в конвертик звичайно ж той секрет, який уже не секрет", - каже Альоша.

Коханий не відразу зрозумів, що мала на увазі співачка, бо не зазирнув у конвертик. Там лежав тест на вагітність.

"Ми давно дуже хотіли цього, і він зрозумів. Що це така моя мрія і вже треба її здійснювати...", - розказує співачка.

Коли ж майбутній батько таки побачив заповітні дві смужечки - щастю не було меж. Гучного весілля не було і не буде - після народження маляти пара планує скромно узяти шлюб.

"Того жахливого свята, де ти не знаєш купи людей, де усі напиваються, і культурного не хочеться свята, де будуть усі сидіти скромно, нічого не робити і пити чай. Ми зробимо якесь маленьке свято, таке сімейне", - каже дівчина.

Чи чекає красивої пропозиції від коханого - Альоша кокетливо не зізнається.

"Ми так давно знаємо одне одного, знаємо смаки і думки....що мабуть, такого не очікую", - каже дівчина.

Попри вагітність, Альоша не припиняла виступати аж до Нового року. Зараз почувається чудово, хоча на початку все не було так просто.

"Був жорстокий токсикоз і на зйомках був. І треба було все це терпіти. І не подавати виду, що погано себе почуваю. Хоча на концертах все було ок", - каже дівчина.

А от стрибати на підборах уже важко, як і одягатися-взуватися самостійно.

"Катаєшся по ліжку і не знаєш, з якого боку до себе підібратися. Я купляю такі речі, як у Алли Пугачової та роблю таку зачіску, щоб була пропорція", - каже майбутня мама.

Після народження первістка співачка збирається якомога швидше повернутися у форму та до роботи. Але квапитися точно не буде, бо здоров'я маляти - понад усе. Продюсер та колишній бойфренд Альоші Вадим Лисиця - був не надто втішений такою новиною.

"Не можу сказати, що він був радий. Я йому казала, коли в мене перші думки з'явилися з цього приводу. Що я мрію, я бажаю. Я його попередила. Всіх, щоб усі були готові", - каже співачка.

Колискових Alyosha наразі не вчить. Але з малям уже розмовляє. Народжуватиме білявка в березні. Тоді ж Alyosha планує відкрити таємницю, хто є батьком дитини.

Відео Альоша вагітна

Залиште свій коментар

Вибір редакції