Американський Vogue назвав Дорна співаком, що кинув виклик гендерним нормам в Україні

Кліп Івана на пісню Collabа привернув увагу іменитого видання.

Співак Іван Дорн, який виступав у Москві в перуці та спідниці, став тим, хто кинув виклик гендерним нормам.

Так вважає редактор онлайн-версії Vogue Ліана Сатенштейн.

Персона артиста зацікавила видання завдяки провокаційному кліпу Collaba, де артист постав у жіночому одязі.

"Зустрічайте Івана Дорна, серцеїда, що кинув виклик гендерним нормам в Україні", - із таким заголовком вийшов матеріал про співака.

Ілюстрований він світлинами Армена Парсаданова, на котрих артист позує у рожевому костюмі.

Дорн у жіночому вбранні
instagram.com/dorn_ivan
Про Дорна написав Vogue

На думку автора, негативна реакція на провокаційний кліп Дорна - очікувана.

"Пострадянські країни, такі як Росія та Україна, відомі своїми часто жорстокими актами проти людей, які заперечують гендерні норми. В Україні досі існують гомофобні настрої", - наголошується у статті, а як пояснення тому наводиться спроба пофарбувати Арку дружби народів у кольори ЛГБТ напередодні "Євробачення-2017".

Журналіст пригадала також співака Шуру і Андрія Данилка, додавши, що Дорн – не перший артист, котрий постає на сцені пострадянських країн у жіночому вбранні.

Видання цитує спогади Дорна про виступи в жіночому одязі, котрі були в його житті у десять років та під впливом мами. Причиною таких експериментів стала популярність Шури у той час.

При цьому, Сатенштейн підкреслює: різниця між Дорном та Шурою і Данилком в тому, що останні прославилися завдяки епатажному образу, а Іван відійшов від образу серцеїда та похитнув звичний образ мужності.

"Я не знаю, де варто намалювати межу, і що дозволено, а що ні. Я лише роблю спроби, перевіряю та намагаюся зрозуміти. Після Collaba все стало іншим. Тепер кожний розуміє, що може бути більш відкритим", - наводить цитату Дорна Vogue.

Нагадаємо, після скандального інтерв'ю про "сварку братніх народів" у контексті війни між Росією та Україною Дорн представив новий кліп.

У відео на пісню Beverly танцівниці постають у вбранні кольорів українського прапора.

Залиште свій коментар