Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ані Лорак погуляла на Подолі у Києві

Артистка прилетіла до української столиці у справах.

Співачка Ані Лорак, яка вперше вийшла на публіку з молодим коханим, прилетіла до України.

Днями знаменитість прогулялася вулицями Києва, зокрема побувала на Подолі. Про це Лорак розповіла у своєму Instagram.

Вона розмістила декілька фото з променаду, а також відмітила геолокацію – Київ. До української столиці Лорак приїхала у справах, а разом з тим зустрілася з подругою.

Ані Лорак_3
instagram.com/anilorak

"Улюблений Київ. прекрасний Поділ", - підписала фото артистка.

Ані Лорак_2
instagram.com/anilorak

Нагадаємо, що Ані Лорак викликала обурення українців з початком війни на Сході України. У той час, як більшість вітчизняних зірок відмовилися від концертів в РФ - країні-агресорі, Лорак продовжувала там виступати, світитися в компанії російських артистів, які відкрито підтримували анексію Криму, й отримувати російські нагороди.

Востаннє Ані Лорак давала концерти в Києві у листопаді 2014 року. Тоді виступи артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка нині дуже агресивно налаштована проти України та фінансує тероризм на Донбасі.

Після сутичок у Києві Ані Лорак була змушена скасувати концерт в Одесі, який був запланований на 15 лютого 2015 року. Після цього Лорак вперше виступила в Україні у листопаді 2017-го. Тоді вона взяла участь у концерті балету FREEDOM. Вона була заявлена, як спеціальний гість. Її ім'я в афішах не вказувалося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції