Аніта Луценко про вибір Мішиної у фіналі "Холостячки": "Я б вибрала Льошу"

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аніта Луценко про вибір Мішиної у фіналі "Холостячки": "Я б вибрала Льошу"

Фото: instagram.com/anitasporty

Тренерка зізналася, що із захопленням дивилася шоу.

Відома українська фітнес-тренерка Аніта Луценко, долучилася до обговорення фіналу нашумілого шоу "Холостячка".

Так, у своєму Instagram зірка опублікувала допис, в якому виказала свою думку щодо вибору Ксенії Мішиної, який розкритикувала більшість глядачів.

У коментарі до проєкту, в якому відома акторка шукала своє кохання, Луценко наголосила, що вона сама обрала Олексія Тригубенка, проте аж ніяк не засуджує вибір Мішиної, який вона зробила на користь Олександра Еллерта.

За словами Аніти, треба відчуати серцем і йти за покликом кохання, що зрештою і зробила Ксенія.

Еллерт або Льоша? Сьогодні додивилася шоу "Холостячка". Для початку зізнаюся, що не дивилася жодного сезону цього шоу з холостяками...а тут подивившись першу серію - прям залипла. У соцмережах засуджують Ксенію за її вибір, до слова, я б вибрала Льошу, так як це дуже і дуже логічно. Особливо збоку. Думаю, що майбутній дівчині дуже пощастить з Олексієм, але... Одночасно з цим я шалено щаслива за Ксенію! Вона змогла відключити думку - так треба і соціально правильно і надійно і віддалася найважливішій і так, точно ризикованій справі - коханню.

зазначила Аніта

Також тренерка поділилася своєю історією кохання, в якій наголосила на тому, що серед усіх "правильних" залицяльників  вона відчула свого чоловіка, з яким і досі неймовірно щаслива.

Я не перестаю вже кілька років повторювати, що я шалено щаслива і сама не можу повірити в свою мудрість в юні роки і не юні, що колись не пішла на компроміс з собою і не погодилася на пропозицію, коли чоловіки були добрими, з грошима, квартирами і машинами, амбіціями і весело разом тощо. Але завжди відчувається, що щось не те, немає найглибшого. І коли я зустріла свого чоловіка - жодних сумнівів не було, з першого погляду, ти просто знаєш, що це твій чоловік. Як і говорила мама: свого ти просто впізнаєш і все. І сьогодні я шалено закохана як і в перший день.А з тими, "правильними", я впевнена на 300% я б, поступово логічно - точно вже розлучилася б і була б зла на життя. Кохання! Навіть в нашому складному світі! Тільки воно .... усвідомлене, а не маніакальне або залежне - дає смак життя, який завжди на губах. І навіть воно, справжнє, іноді закінчується, але краще місяць в коханні, ніж 20 років без. Винятково моя думка, я так думаю, коли думаю

зізналася зірка

Більшість шанувальників Луценко підтримали її думку і погодилися з тим, що іноді і справді варто прислухатися до серця, а не до розуму.

  • Дивилася і згодна, що Ксенія правильно вчинила, що пішла на поводі у своїх почуттів
  • Це найкрутіший коментар до шоу.
  • Більшість не розуміє вибору Ксенії лиш тому, що він суперечить її ж словам. А не тому що комусь "видніше"
  • Дуже правильний і мудрий коментар з приводу вибору Холостячки. Яким би добрим не був хлопець, яким би перспективним, все одно ми вибираємо серцем і душею.

Нагадаємо, обранець Ксенії Мішиної Олександр Еллерт поділився своїми першими емоціями після перемоги на шоу. Чоловік зізнався, що перед фіналом він дуже нервував, репетирував свій текст та розповів, як відреагувала його дочка на його виграш.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація