Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабкіни розповіли, як готуються до народження третьої дитини

Влітку у зіркового подружжя буде поповнення.

Український співак Сергій Бабкін, який ледь не проспав власне весілля, разом з дружиною Сніжаною розповіли про підготовку до пологів і де вони будуть відбуватися, йдеться у йдеться у "Світському житті".

Подружжя зізналося, що новину про третю вагітність їхні діти (донька Веселина і син Артур) сприйняли з радістю.

"Веселина мріє, чекає дуже, кожен день: "Коли вже, коли літо?" Вона тренується з лялькою Baby Born", - сказала Сніжана.

"Їй подарували книжку, що у мами у животику. Вона дивиться і питає, який тиждень і говорить: "Зараз він як баклажанчик, а зараз - як бананчик", - додав Сергій.

ВідеоЯк Бабкіни готуються до появи малюка

Поповнення в зірковій родині. Вже влітку Бабкіни офіційно стануть багатодітними батьками. Оскільки у багатодітних батьків з’являються пільги на світло та газ, Катерина Осадча поцікавилася, чи скористається подружжя таким бонусом. Також ведуча Світського життя дізналася, чи не стала для інших дітей шоком новина, що їх мама вагітна. Чим займаються Бабкіни та як готуються до народження ще одного малюка – дивіться в сюжеті.

Як Бабкіни готуються до появи малюка

Також подружжя розповіло про підготовку до народження їхньої третьої дитини. Вони всією родиною ходять до басейну, де разом плавають.

Бабкіни
Instagram Сніжани Бабкіної

Крім того, Сніжана продовжує активно займатися йогою. Сергій її у цьому підтримує. Сніжана робить різні асани, але не качає прес і не стоїть в планці.

Бабкіни зізналися, що народжувати Сніжана буде у Києві. Сергій збирається бути присутнім на пологах.

Нагадаємо, Сергій Бабкін представив яскравий кліп на композицію "Моє кохання", яка ввійшла в його українськомовну платівку "Музасфера".

Залиште свій коментар

Вибір редакції