Перейти до змісту
Ми з тебе будемо робити мистецтво: Потап звернувся до Віталія Кличка

Ми з тебе будемо робити мистецтво: Потап звернувся до Віталія Кличка

Продюсер зробив меру столиці цікаву пропозицію.

Український репер та продюсер Потап, який розповів про стосунки після розлучення з колишньою дружиною, прокоментував новий кліп гурту MOZGI на пісню Digitalization, в якому вони обіграли словесний конфуз мера Києва Віталія Кличка на економічному форумі в Давосі, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, Кличко під час обговорення діджиталізації у Давосі не зміг вимовити це слово англійською мовою.

Після виходу кліпу мер столиці Потапу не телефонував.

"Я ще чекаю, Віталіє, чекаю і шукаю тебе. Віталіє, говори більше, роби що хочеш, ми з тебе будемо робити мистецтво, дякуємо. Ти був у мистецтві, коли займався боксом, тепер у мерії, а зараз у музиці", - звернувся Потап до Кличка під час інтерв’ю Каті Осадчій.

Відео Потап у своїй пісні поглузував з міського голови Віталія Кличка

Люди в чорному підняли на вуха глядацьку залу премії YUNA. Цими чоловіками стали учасники гурту MOZGI. Катерина Осадча здивована зовнішнім вбранням гурту, адже всі чоловіки вперше вдяглися в костюми. MOZGI виступили на музичній премії з піснею “Digitalization”, у якій висміяли мера Києва. Адже саме він і його промова на Всесвітньому економічному форумі в Давосі стали музою для цього хіта. «Віталік, говори більше! Ми з тебе будемо робити мистецтво!», - прокоментував Потап. На думку фронтмена гурту такий хіт – не глузування, адже Віталій Кличко став частиною музичного твору й культури. Чи телефонував Віталій Кличко особисто Потапу після релізу такого хіта – дивіться в сюжеті.

Потап у своїй пісні поглузував з міського голови Віталія Кличка

Репер стверджує, що це не було глузуванням над мером.

"Це було б глузування, якби ми взяли і посміялися над цим, а коли його фраза стала частиною музичного твору, то це, я думаю, ми зробили безкоштовну рекламу Віталію. Тому що, щоб не відбувалося, він не зупиняється", - пояснив продюсер.

Крім того, Потап запросив мера до них, щоб записати разом кілька композицій.

"Ми Віталія запрошуємо прийти до нас до студії і прямо у живому ефірі з нами записати пару пісень. Тому що він дуже талановита людина, чого вартий його виступ на німецькому телебаченні. Я з ним бачився нещодавно і він мені сказав: "Потапе, ти знаєш, я пам’ятаю тисячі віршів". А нам такі люди дуже знадобляться, тому що ми забуваємо тексти завжди", - додав репер.

Нагадаємо, у жовтні гурт Mozgi випустили психоделічний кліп, в якому Потап постав в образі білявки, а Ед з'явився у спідній білизні.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин