Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засновник Wikileaks Ассанж вимагає від Швеції мільйон доларів - ЗМІ

У стільки він оцінив судові витрати.

Мільйон доларів вимагає від Швеції засновник порталу Wikileaks Джуліан Ассанж. Про це повідомляють шведські ЗМІ, передає ТСН.

Журналіст-розслідувач нібито називає це компенсацією за судові витрати, поки тривав розгляд справи про домагання та зґвалтування. Ассанж свою провину заперечує. Останні сім років він переховується в посольстві Еквадору в Лондоні, щоб уникнути екстрадиції до США. Там йому загрожує тюрма за публікацію секретних дипломатичних і військових документів про американські операції в Афганістані та Іраку.

Напередодні Wikileaks повідомила, що найближчим часом Ассанжа виженуть із дипмісії. Утім МЗС Еквадору назвало це чутками.

ВідеоЗасновник порталу WikiLeaks  вимагає від Швеції мільйон доларів

Журналіст-розслідувач нібито називає це компенсацією за судові витрати - поки тривав розгляд справи про домагання та зґвалтування. Джуліан Ассанж свою провину заперечує. Останні 7 років він переховується у посольстві Еквадору у Лондоні, аби уникнути екстрадиції до США. Там йому загрожує тюрма за публікацію секретних дипломатичних і військових документів про американські операції в Афганістані та Іраку.  

Засновник порталу WikiLeaks  вимагає від Швеції мільйон доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції