Батько Майкла Джексона "хімічно кастрував" сина у підлітковому віці

Батько Майкла Джексона "хімічно кастрував" сина у підлітковому віці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Батько Майкла Джексона "хімічно кастрував" сина у підлітковому віці

Лікар виконавця зробив чергове сенсаційне зізнання про його життя.

Особистий лікар поп-короля Майкла Джексона Конрад Мюррей, який раніше шокував інформацією, що зірку ґвалтував власний батько, знову зробив сенсаційне зізнання.

За словами Мюррея, у підлітковому віці батько співака Джо Джексон "хімічно кастрував" Майкла, аби у нього залишився високий голос.

Про це лікар сказав у своєму відеозверненні The Blast. Говорячи про смерть Джо Джексона, якого не стало 27 червня, Мюррей висловив сподівання, що той знайде "спокутування у пеклі", назвав його "найгіршим батьком для своїх дітей у історії"

Лікар Джексона розповів, що поки він доглядав за зіркою, співак ділився з ним, "скільки страждань йому дісталося від батька".

Зокрема Джо Джексон у дитинстві кастрував Майкла за допомогою гормональних ін’єкцій, щоб сповільнити статеве дозрівання і зберегти високий голос артиста.

Нагадаємо, що особистий лікар поп-короля Майкла Джексона Конрад Мюррей відсидів термін за незумисне вбивство артиста. Суд визнав, що Мюррей дав музикантові надмірну дозу пропофолу, який у взаємодії з іншими ліками, у тому числі заспокійливими, став причиною загибелі співака.

Наступна публікація