Без посередників: Депп самостійно перерахував обіцяні гроші Херд в благодійний фонд

Епопея у з'ясовуванні стосунків акторів триває.

Тиждень тому шанувальники зіркового екс-подружжя Ембер Херд та Джонні Деппа видихнули з полегшенням – актори нарешті врегулювали судову тяганину із власним розлученням.

Аж от з'явився новий привід для обговорень. Як відомо, Депп мав виплатити Херд сім мільйонів доларів, які Ембер планувала перерахувати у благодійний фонд.

Однак зірка "Піратів Карибського моря" вирішив не обтяжувати цією справою колишню дружину і самостійно відправив гроші, адресовані Ембер, у фонди.

Як пише видання People, по 3,5 мільйона доларів отримали від Джонні організація "American Civil Liberties Union" та Лос-Анджелеська дитяча лікарня.

В заяві від імені Деппа його речник окремо відзначив глибоку повагу, яку викликає в актора щедрість його екс-дружини.

Такий вчинок не надто обрадував Ембер. Її адвокати наполягають, що Депп намагається змінити умови угоди про розлучення.

"Якщо Джонні хоче змінити умови угоди, то ми повинні наполягати на тому, щоб він пожертвував 14 мільйонів доларів, які після податкового вирахування будуть дорівнювати тим 7 мільйонам, які він повинен перевести на рахунок Ембер", - йдеться в заяві юристів акторки, з позначкою, що вся сума повинна бути перерахована до фондів одразу, а не на виплат.

"Якщо сума буде меншою за вказану, то це буде розглядатися, як спроба розкрадання частини грошей, які були обіцяні Херд за умовами угоди, за допомогою підтримки благодійних організацій, яких в минулому Депп ніколи не фінансував", - наголошується в офіційній заяві команди адвокатів Ембер Херд.

Нагадаємо, нещодавно Ембер Херд розповіла, що Джонні Депп в пориві люті відчикрижив собі шматок пальця.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: