Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Босонога Катерина Кухар у яскравій вишиванці осідлала коня у полі

Босонога Катерина Кухар у яскравій вишиванці осідлала коня у полі

Зірка балету разом з чоловіком знялася у ніжній фотосесії.

Артисти балету, знамените подружжя пара Олександр Стоянов і Катерина Кухар приєдналися до ініціативи вбратися у вишиванку в знак свята День вишиванки і єднання країни.

Прем'єри балету розповіли про свої улюблені вишиванки, на які події їх найчастіше одягають і символах вишивки. Так, Катерина поділилася, що за допомогою вишиванки закликає теплі промені сонця і весни.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов_1
Пресслужба Катерини Кухар
Катерина Кухар з чоловіком

"Закликає теплі промені сонця і весни, одягнувши вишиванку на якій розташовані квіти братки - вони, як символ весни, оскільки зацвітають на луках одними з перших після танення снігу. Правда цього року на моєму одязі вони, як символ літа і гарної погоди, на яку ми так всі чекаємо", - сказала Кухар.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов_2
Пресслужба Катерини Кухар
Катерина Кухар

Своєю чергою, Олександр Стоянов розповів, що серез його улюблених вишиванок – сценічні, з вистав "Лісова пісня" та "Лілея". Окрім того артист балету зізнався, що цей Новий рік зустрічав у вишиванці від дизайнерки Юлії Магдич, яку йому подарував Дзідзьо.

Нагадаємо, днями Катерина Кухар замилувала своїми дитячими знімками разом з мамою. Зірка балету поділилися цікавими історіями з дитинства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції