Чоловік покійної Фріске щодня нагадує сину про маму Пресреліз

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік покійної Фріске щодня нагадує сину про маму

graziamagazine.ru

Шепелєв розповів про життя після втрати коханої.

Після смерті співачки Жанни Фріске, її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв вперше розповів про виховання їхнього сина Платона.

 Днями малюкові виповнилося три роки, і телеведучий вирішив поділитися подробицями його життя.

Відомо, що Шепелєв та хлопчик живуть в Москві. Допомагає Дмитру із господарством няня, яка також займається харчуванням батька та сина. Причому, меню підлаштовано під Платона, а Дмитро задовольняється тим же, що готується для малюка. Дієтичне меню дуже подобається зірці ефіру. Іноді тато і син вибираються в публічні місця і дозволяють собі солодкі десерти.

"Цікавий збіг: нещодавно ми з сином вечеряли в кафе, де раніше часто бували з Жанною. І на десерт з безлічі варіантів він вибрав морквяний торт. Смачно, питаю. - Дуже! - Тобі справді подобається? - Так! Так, сам не знаючи, він вибрав улюблений десерт Жанни в цьому кафе. Звичайно, я йому про це розповів ", - розповів Дмитро Graziamagazine.

При цьому, вдома у Шепелєва стоять фотографії Жанни Фріске, а в розмовах з сином він згадує маму свого сина щоденно.

"У сухому залишку можу сказати головне - я розповідаю Платону про маму кожен день: про її звички, про її улюблені місця, про наше життя до його появи, одним словом, про все. Ми разом вибрали фотографії Жанни, які тепер стоять в нашій квартирі. Я хочу, щоб син знав: у нього є мама, вона поруч і ніколи його не залишить. І на день народження та інші свята я завжди кажу: "Ми з мамою вітаємо тебе", - зізнався ведучий.

Шепелєв розповів про виховання сина / graziamagazine.ru

Дмитро самостійно читає хлопчику казки на ніч та привчає його до класичної музики. А телевізор вони вдома майже не дивляться. Зірковий тато доволі суворий з хлопчиком: трирічний Платон не із тих дітей, яким дозволено все.

"У нас вдома табу на телевізор і гаджети. Тобто, вони є і час від часу використовуються, але дуже в міру. Дивитися мультфільм за обідом або залипати в гру в телефоні - виключено. Я думаю, Платон дивиться телевізор не більше години на тиждень ", - наголосив Шепелєв.

На думку Дмитра, зіпсувати дитину може тільки невміння її  любити, однак цілком він у цьому твердженні невпевнений.

"Коли мама Платона була маленькою, у свій час вона буквально жила в дитячому саду продовженого дня - двоє здорових і живих батьків забирали її додому тільки на вихідні. А тиждень, що залишився, п'ять ночей поспіль, вона проводила в цьому садку одна. Здавалося б, що з цього може вийти? А ось виросла ж у купі гною прекрасна квітка. Тому спробуй розбери, що зіпсує дитину, а що ні ", - підсумував ведучий.

Нагадаємо, батько Жанни Фріске має намір лишити Шепелєва спадку.

Наступна публікація