Чоловік покійної Фріске щодня нагадує сину про маму Пресреліз

Дата публікації
Перегляди
6794
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік покійної Фріске щодня нагадує сину про маму

Фото: graziamagazine.ru

Шепелєв розповів про життя після втрати коханої.

Після смерті співачки Жанни Фріске, її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв вперше розповів про виховання їхнього сина Платона.

 Днями малюкові виповнилося три роки, і телеведучий вирішив поділитися подробицями його життя.

Відомо, що Шепелєв та хлопчик живуть в Москві. Допомагає Дмитру із господарством няня, яка також займається харчуванням батька та сина. Причому, меню підлаштовано під Платона, а Дмитро задовольняється тим же, що готується для малюка. Дієтичне меню дуже подобається зірці ефіру. Іноді тато і син вибираються в публічні місця і дозволяють собі солодкі десерти.

"Цікавий збіг: нещодавно ми з сином вечеряли в кафе, де раніше часто бували з Жанною. І на десерт з безлічі варіантів він вибрав морквяний торт. Смачно, питаю. - Дуже! - Тобі справді подобається? - Так! Так, сам не знаючи, він вибрав улюблений десерт Жанни в цьому кафе. Звичайно, я йому про це розповів ", - розповів Дмитро Graziamagazine.

При цьому, вдома у Шепелєва стоять фотографії Жанни Фріске, а в розмовах з сином він згадує маму свого сина щоденно.

"У сухому залишку можу сказати головне - я розповідаю Платону про маму кожен день: про її звички, про її улюблені місця, про наше життя до його появи, одним словом, про все. Ми разом вибрали фотографії Жанни, які тепер стоять в нашій квартирі. Я хочу, щоб син знав: у нього є мама, вона поруч і ніколи його не залишить. І на день народження та інші свята я завжди кажу: "Ми з мамою вітаємо тебе", - зізнався ведучий.

Шепелєв розповів про виховання сина / Фото: graziamagazine.ru

Дмитро самостійно читає хлопчику казки на ніч та привчає його до класичної музики. А телевізор вони вдома майже не дивляться. Зірковий тато доволі суворий з хлопчиком: трирічний Платон не із тих дітей, яким дозволено все.

"У нас вдома табу на телевізор і гаджети. Тобто, вони є і час від часу використовуються, але дуже в міру. Дивитися мультфільм за обідом або залипати в гру в телефоні - виключено. Я думаю, Платон дивиться телевізор не більше години на тиждень ", - наголосив Шепелєв.

На думку Дмитра, зіпсувати дитину може тільки невміння її  любити, однак цілком він у цьому твердженні невпевнений.

"Коли мама Платона була маленькою, у свій час вона буквально жила в дитячому саду продовженого дня - двоє здорових і живих батьків забирали її додому тільки на вихідні. А тиждень, що залишився, п'ять ночей поспіль, вона проводила в цьому садку одна. Здавалося б, що з цього може вийти? А ось виросла ж у купі гною прекрасна квітка. Тому спробуй розбери, що зіпсує дитину, а що ні ", - підсумував ведучий.

Нагадаємо, батько Жанни Фріске має намір лишити Шепелєва спадку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6794
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація