Чоловік Руслани розповів, де могло б відбутися "Євробачення 2017"

Голова нацжурі цьогорічного конкурсу переконаний у необхідності конкурсу міст.

Продюсер та голова національного журі цьогорічного "Євробачення" Олександр Ксенофонтов пригадав підготовку до конкурсу в України.

Чоловік Руслани у розмові із кореспондентом ТСН наголосив, що 12 років тому було непросто організувати прийняття музичної першості в Києві.

"Було дуже багато дебатів, розмов зустрічей. Тоді ми зустрічались із Зінченком, Ющенком, Тимошенко, били в дзвони, кричали, що треба вже готуватися, тому що, щоби якісно все зробити, потрібен час, потрібен дуже великий розгін на креатив", - зауважив Олександр.

При цьому продюсер вказав, що робота, яка мала бути зроблена за рік, зробилася за чотири місяці.

Попри це, за словами Ксенофонтова, оркомітет був дуже професійним і в результаті "зроблено було дуже багато і за дуже короткий термін, і європейці були задоволені, на диво".

Пригадуючи перше "Євробачення" в Україні, яке відбулося у 2005, чоловік переможниці запевнив, що столиця була готова.

"Київ в принципі готувався і був відсотків на 70 готовий до того, щоб прийняти конкурс, як культурна столиця", - підкреслив він.

Олександр також висловив свою думку стосовно міста, де б могла відбутися музична першість наступного року.

"Зараз є час, а головніше – є можливість обрати, де проводити "Євробачення". Немає кліше того, що це повинна бути столиця. Я розумію, що така величезна подія та інвестиція, і грошова, і культурна, і інформаційна, вона потрібна Києву. З іншого боку, якщо керуватися холодним розумом, яке місто реально готове прийняти "Євробачення" - це Львів. Плюс в мене є власне бачення стосовно цього, я вважаю, що Львів був би добрим рішенням. Також є низка аргументів щодо Одеси: і туризм, і море, і Джамала. Це, звичайно, не Крим, але якісь паралелі є. Це має бути конкурс міст, його треба провести дуже оперативно і швидко, але конкурс має відбутися", - переконаний Ксенофонтов.

Крім того, продюсер порадив Джамалі після тріумфальної перемоги зосередитись на собі, своїй творчості.

Нагадаємо, Бурмака розставила крапки над "і" стосовно балів національного журі "Євробачення" для Росії.

Кореспондент ТСН, Неллі Ковальська

ВідеоЧоловік Руслани припустив, де б могло відбутися наступне "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: