Перейти до змісту
Денис Повалій вперше став батьком

Денис Повалій вперше став батьком

У музиканта народився син.

Музикант Денис Повалій, який два місяці тому показав рідкісні світлини вагітної дружини Світлани, нарешті дочекався на народження первістка.

Це стало відомо із Instagram-Stories музиканта, який опублікував знімок із полового будинку з написом "Це був найхвилюючий день, з момента, як я зробив пропозицію".

Денис Повалій
instagram.com/bro.ducer

У своїх відео Денис детально повідомляв своїм шанувальникам про все, що відбувалось до народження дитини, починаючи від переймів дружини до її прибуття до однієї із столичних приватних клінік.

Денис Повалій, дружина
instagram.com/bro.ducer
Денис Повалій
instagram.com/bro.ducer

Також народження хлопчика підтвердила і дружина музиканта Світлана Віхрова, опублікувавши фото новонародженного та бірки з пологового.

Денис Повалій, Син
instagram.com/lana_vihrova
Денис Повалій, син
instagram.com/lana_vihrova

Вірогідно хлопчик народився раніше, оскільки новину про народження онука кілька днів тому прокоментувала матір новоспеченого батька співачка Таїсія Повалій у виданні "Дни.ру".

"Я так довго чекала цієї події. Побачила онука і оніміла від щастя. Я думала про те, наскільки досконала природа, про те, що цей маленька людина - моє продовження, в ньому моя кров, моя порода", - зауважила співачка.

Шанувальники пари також незалишились осоронь радісної новини и привітали молодих батьків у коментарях.

"Молодці! Вітаю! Здоров'я вам і терпіння!", "Денис, будьте найщасливішими батьками! Здоров'я малечі! Вітаю", "Вітаю! Це новий світ! Все навколо так само і зовсім не так.", - написали у коментарях шанувалтьники артиста.

Нагадаємо, про вагітність Світлани стало відомо на початку цього року.  Дружина музиканта оригінальним способом привітала його з 23 лютого, подарувавши позитивний тест на вагітність.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин