Дімопулос остаточно розлучила Сєдокову з чоловіком

Дата публікації
Перегляди
6577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дімопулос остаточно розлучила Сєдокову з чоловіком

Чоловік почав все більше часу проводити з друзями без дружини

Ганна підтверджує намір розлучитися з чоловіком.

Українська співачка Ганна Сєдокова на межі розлучення. Співачка вже довго живе з своєю сім'єю в США і вочевидь це негативно позначилося на її стосунках з чоловіком. Адже через свої постійні роз'їзди Ганна рідко з ним бачиться.

Чоловік почав все більше часу проводити з друзями без дружини. І цим почали користуватися близькі подруги співачки.

"У черговий раз помилилася в подрузі. Та що ж це таке зі мною!!! Чи з ними? Деякі дівчата вважають, що кожен сам за себе на цій війні за чоловіків. І що це війна? Може й так. Але точно не моя", - написала Ганна в своєму блозі в соціальній мережі.

На доказ своїх слів пізніше Сєдокова поділилася посиланням на статтю, де йдеться про відпочинок її чоловіка з іншою українською співачкою Сантою Дімопулос.

"І які ж бувають лицемірні люди.. Спочатку прикидаються подругами, а потім з твоїми чоловіками запалюють", - написала в коментарі співачка.

Розчарувала Ганну й те, що про походеньки чоловіка вона дізналася з соціальної мережі.

"Але найболючіше, що я дізналася про їхнє приємне дозвілля з Instagram", - підкреслила дівчина.

Та незважаючи на таку відвертість з боку співачки, вона заперечує, що розлучиться з чоловіком через подругу.

"Ніхто і нікого не крав. У нас своя складна історія. Була, є і буде. Я люблю і буду любити Макса завжди. А він мене любить сильніше за життя. І ніхто, і ніколи не розірве наш зв'язок. І навіть якщо ми розлучаємося, а ще зовсім не факт, що це буде... Навіть якщо це буде так, ми будемо кращими друзями, у яких будуть рости два маленьких янголятка! Ми мама і татоІ ніякі пристойні дівчата або повні шлюшки (які теж були і намагаються зараз гавкати), ніколи і нічого не змінять", - написала в продовження співачка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація